PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Aktualności

 ___________________________________________________________

Koronawirus info

DOSTAWY SĄ REALIZOWANE BEZ ZMIAN – bezpiecznie i wygodnie! 

Bardzo często otrzymujemy od Państwa pytania dotyczące pracy naszego cateringu w trakcie pandemii. Otóż, miło nam poinformować, że wciąż pracujemy (zgodnie z wszelkimi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa), a jednocześnie na bieżąco śledzimy najnowsze komunikaty i zalecenia rządu. W razie jakichkolwiek zmian w funkcjonowaniu naszej firmy, natychmiast damy Państwu o tym znać.

Jak przygotowaliśmy się do pracy w dobie koronawirusa?

  • Wszyscy nasi pracownicy z każdego z działów zostali gruntownie przeszkoleni do pracy w szczególnych warunkach sanitarnych.
  • Przed wejściem do pracy codziennie kontrolujemy temperaturę ciała pracowników, a w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia, pracownicy są odsyłani do domu.
  • Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie i sprzęty, których używamy.
  • Pracownicy produkcji i logistyki pracują w maseczkach i rękawiczkach ochronnych.
  • Nasze samochody chłodnie są dezynfekowane przed każdym kursem, a kurierzy zawsze pracują w rękawiczkach i maseczkach i utrzymują bezpieczny dystans od osób trzecich.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące pracy naszego cateringu dietetycznego, prosimy o kontakt.

___________________________________________________________

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button