PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Dieta z efektem

  • Regularne spożywanie posiłków – jedzenie częściej, ale mniejszych porcji pomaga organizmowi w prawidłowym trawieniu. Pierwszy posiłek należy spożyć w ciągu godziny od przebudzenia, a ostatni najpóźniej na dwie godziny przed snem. Pozostałe posiłki dobrze jest rozplanować w równych odstępach czasu, np. co trzy godziny.
  • Woda jest kluczem do sukcesu – codziennie powinniśmy pić co najmniej 2 litry wody mineralnej. Dlaczego to takie ważne? Regularne przyjmowanie płynów poprawia trawienie i pomaga pozbyć się ataków wilczego głodu. Co można pić poza wodą? Polecamy niesłodzone herbatki ziołowe i owocowe. Pamiętaj o odstawieniu wszelkich słodzonych napojów oraz o zredukowaniu do minimum cukru używanego do słodzenia kawy i herbaty.
  • Bądź aktywny – największym sprzymierzeńcem diety jest regularne uprawianie sportu. Treningi poprawiają humor, pomagają spalić zbędną tkankę tłuszczową i uelastyczniają ciało.
  • Bądź wierny diecie – podjadanie pomiędzy posiłkami to jeden z największych grzechów osób odchudzających się. Nasze zestawy mają starannie wyliczoną ilość kalorii i składników odżywczych, dlatego wszelkie odstępstwa od diety mogą zaburzyć jej efektywność.

%

Zadowolonych klientów

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button