PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Diety do wyboru

Właściwie dobrana dieta to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Odpowiednio dobrane składniki i kompozycje smakowe sprawiają, że menu osoby będącej na diecie może być bardzo smaczne, urozmaicone i pełne ciekawych dań.

Prawidłowo ułożony program dietetyczny może zawierać nawet słodkie fit desery oraz zdrowe wersje popularnych dań typu fast food. Naszym celem jest udowodnienie, że zbilansowana dieta może być naprawdę smaczna, po to, aby zdrowe nawyki zostały z Państwem na dłużej.

Dobra dieta to nie tylko gwarancja świetnej sylwetki, ale także obietnica świetnego samopoczucia i szybkiej regeneracji nawet po intensywnym treningu.

ZBILANSOWANA

WEGETARIAŃSKA

OBNIŻONY ŁADUNEK

HASHIMOTO

SPORT

WEGAŃSKA

DIABETYK

KETOGENICZNA

NO GLUTEN

MONTIGNAC

NO LACTO

NO GLUTEN & LACTO

INNE

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button