PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

HASHIMOTO

Propozycja dla osób mierzących się z chorobami tarczycy, w tym także Hashimoto. Dieta eliminuje soję i warzywa krzyżowe oraz dodatkowo bazuje wyłącznie na posiłkach o obniżonym ładunku glikemicznym. Menu jest ułożone tak, aby pomimo kilku istotnych wykluczeń, nie stracić bogactwa smaku w potrawach. Naszym celem jest dostarczanie Wam takich posiłków, abyście nie czuli, że „.jesteście na diecie”.

Hashimoto a dieta – kluczem do dobrej kondycji zdrowotnej każdego z nas jest zdrowy styl życia. Przy Hashimoto właściwie skomponowana dieta powinna dostarczać wszelkich składników odżywczych, które są niezbędne do syntezy hormonów tarczycy i jednocześnie powinna wykluczać składniki, które ten proces zaburzają. W naszej diecie przygotowaliśmy dla Was m.in. pełnowartościowe białko, węglowodany z niskim ŁG i takie mikroelementy jak jod, selen, cynk i witamina D.

%

Zadowolonych klientów

ZBILANSOWANA

WEGETARIAŃSKA

OBNIŻONY ŁADUNEK

HASHIMOTO

SPORT

WEGAŃSKA

DIABETYK

KETOGENICZNA

NO GLUTEN

MONTIGNAC

NO LACTO

NO GLUTEN & LACTO

INNE

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button