PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Jak dopasować dietę?

Nasze programy dietetyczne bazują na świeżych i w 100% naturalnych składnikach. Wykluczyliśmy to, co niezdrowe – cukier i smażone dania. Jeśli w naszym menu pojawiają się fit desery – są one słodzone erytrolem, czyli słodzikiem, który jest bezpieczny dla diabetyków i nie powoduje dolegliwości żołądkowych. Chcemy, aby każda z naszych diet była nie tylko właściwie skomponowana, ale także ciekawa i smaczna

Jak wybrać dietę dla siebie? Najbardziej uniwersalnym wariantem z naszej oferty jest dieta zbilansowana. Jeśli więc nie masz szczególnych zaleceń od lekarza czy dietetyka, ale chciałbyś stosować smaczną i zdrową dietę na co dzień, to będzie opcja odpowiednia dla Ciebie. Kolejną naszą propozycją jest dieta wegetariańska, którą przygotowaliśmy w opcji z rybami lub z ich wykluczeniem. Jeśli chcesz wyeliminować wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, właściwym rozwiązaniem będzie dieta wegańska. Dla tych, którzy chcą ustabilizować poziom cukru we krwi przygotowaliśmy dietę z obniżonym ładunkiem glikemicznym. W naszej ofercie znajdują się także diety z wykluczeniem glutenu lub laktozy oraz dieta Hashimoto, która łączy oba wykluczenia, zakłada obniżony ładunek glikemiczny. i dodatkowo eliminuje soję.

Sprawdź także dietę ketogeniczną, która zakłada wysoką zawartość tłuszczów. Jej celem jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy i ostatecznie doprowadzenie do sytuacji, w której organizm zaczyna jako źródło energii wykorzystywać tkankę tłuszczową. Jeśli szukasz opcji oczyszczającej, warto skorzystać z diety Dąbrowskiej, która bazuje na wybranych warzywach i owocach i nie przekracza 800 kcal dziennie.

%

Zadowolonych klientów

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button