PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Jak to działa?

  • Wszystkie programy żywieniowe składają się z 5 posiłków dziennie. Wyjątkiem jest dieta ketogeniczna, w której są 4 posiłki oraz lunchboxy S i M, w których są 3 posiłki. Wszystkie dania są pakowane do atestowanych opakowań, które są dostosowane do podgrzewania w mikrofalówce.
  • Dostawy posiłków są realizowane od poniedziałku do soboty w godz. 2-9 rano. Oba zestawy posiłków otrzymują Państwo w sobotę rano. Ze względu na nocne godziny dostaw proponujemy przekazanie nam klucza do domofonu lub kodu do klatki schodowej, aby dostawy były realizowane bez konieczności budzenia Państwa.
  • W naszej ofercie znajduje się kilkanaście zróżnicowanych diet, spośród których każdy może znaleźć odpowiedni program dla siebie. Mamy zarówno programy dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy, jak i dla osób, które regularnie trenują i pracują nad masą mięśniową.
  • Wszystkie diety zostały opracowane przez dietetyka z wieloletnim doświadczeniem. Nasza ekipa czuwa nad tym, aby codziennie w Państwa zestawach znalazła się właściwa porcja kalorii i składników odżywczych.
  • Stawiamy na różnorodność posiłków, ponieważ wierzymy, że urozmaicone menu pełne smaku jest w stanie przekonać naszych podopiecznych do wytrwałości w diecie. Dlatego właśnie w naszym menu poszczególne zestawy posiłków nie powtarzają się zbyt często, zero nudy na talerzu!

%

Zadowolonych klientów

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Zdrowe odżywianie i najnowsze dietetyczne trendy to pasja naszych kucharzy i dietetyków. Uwielbiamy spędzać czas w kuchni i mamy kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Nasze kuchenne motto brzmi „zero nudy na talerzu”. Jesteśmy w 100% przekonani, że zdrowa i zbilansowana dieta nie oznacza ciągłego uczucia głodu i zadowalania się „listkiem sałaty” – wręcz przeciwnie! Kluczem do osiągnięcia celu są urozmaicone dania pełne ciekawych smaków, które przygotowano zgodnie z najnowszą wiedzą dietetyczną.

Uzyskaj wymarzoną sylwetkę i poczuj się lekko, delektując się pysznymi daniami na co dzień!

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button