PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Jesteśmy PRO

Dlaczego warto nas wybrać?

  • System HACCP, którego jesteśmy partnerami, jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości dostarczanych posiłków. Przygotowywane przez nas dania są przygotowywane zgodnie z najwyższymi standardami higieny i składają się ze 100% naturalnych składników.
  • W naszej ofercie znajduje się wiele zróżnicowanych wariantów diet, spośród których każdy znajdzie odpowiedni program dla siebie. Mamy zestawy posiłków dla odchudzających się, dla aktywnych fizycznie oraz dla tych, którzy ze względów zdrowotnych muszą wyeliminować z diety poszczególne składniki.
  • Każdy program żywieniowy został starannie przygotowany przez dietetyka z wieloletnim doświadczeniem. Nasza ekipa codziennie czuwa nad tym, aby każdego dnia w Twoim zestawie pojawiła się właściwa dawka kalorii i składników odżywczych.
  • Opakowania, których używamy do pakowania diet są bardziej ekologiczne niż wydaje się to na pierwszy rzut oka. Wystarczy umyć pudełko i wrzucić do właściwego pojemnika na śmieci, a pudełko zostanie ponownie przetworzone i wykorzystane.
  • Wierzymy, że kluczem do wytrwałości i konsekwencji w zdrowym odżywianiu jest różnorodność na talerzu – układamy nasze menu tak, żeby uniknąć ciągłego powtarzania się poszczególnych zestawów dań. Zdrowa dieta to także taka, na której możemy nadal delektować się smakiem wszystkich posiłków.

%

Zadowolonych klientów

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button