PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Logistyka

Nasze zestawy posiłków od razu po przygotowaniu są pakowane do atestowanych pojemników, szczelnie zamykane i przepakowywane do profesjonalnych samochodów chłodni. Następnie nasi kierowcy rozwożą pyszne zestawy dań do ponad 1000 różnych lokalizacji.

Dostawy diet są realizowane od poniedziałku do soboty w godz. 2-9 rano (można nam przekazać klucz do klatki schodowej lub kod do domofonu, aby dostawy były realizowane bez konieczności budzenia Państwa). Przy zamówieniu diety także na weekendy, dwa różne zestawy weekendowe otrzymują Państwo w sobotę rano.

Państwa lokalizacja wykracza poza granice naszych dostaw? Być może jeszcze nic straconego… Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Indywidualnie rozpatrzymy możliwość przyjęcia zamówienia, cenę oraz godziny dostaw.

Zestawy posiłków możemy dostarczyć do wskazanej przez Państwa lokalizacji, np. do domu czy biura. Paczki zostawiamy w ustalonym miejscu, np. pod drzwiami, w recepcji czy u ochrony.

Szykuje się wyjazd? Mamy możliwość zawieszenia diety na dany termin lub tymczasowej zmiany adresu dostawy (w ramach obsługiwanej przez nas strefy dostaw). Wystarczy zgłosić to nam mailowo minimum na 2 dni robocze przed planowaną zmianą.

%

Zadowolonych klientów

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button