PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

NO GLUTEN

Program wykluczający produkty zawierające gluten. Czym on jest? Gluten to białko roślinne, które odpowiada za kleistość i ciągliwość produktów, np. mąki. Występuje ono przede wszystkim w pszenicy, życie, jęczmieniu i owsie. Dieta z eliminacją glutenu nie jest polecana  osobom zdrowym, u których nie wykryto alergii, ponieważ w ten sposób zwiększamy ryzyko niedoboru węglowodanów niezbędnych dla właściwego funkcjonowania organizmu.

%

Zadowolonych klientów

ZBILANSOWANA

WEGETARIAŃSKA

OBNIŻONY ŁADUNEK

HASHIMOTO

SPORT

WEGAŃSKA

DIABETYK

KETOGENICZNA

NO GLUTEN

MONTIGNAC

NO LACTO

NO GLUTEN & LACTO

INNE

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button