PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Opakowania

Przygotowane przez nas posiłki są pakowane do hermetycznie zamykanych opakowań, które posiadają wszelkie niezbędne atesty jakości i bezpieczeństwa. Można w nich bezpiecznie podgrzewać posiłki w kuchence mikrofalowej. Nasze pudełka są także bardziej ekologiczne niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Po zjedzeniu posiłku wystarczy umyć pojemnik i wrzucić do właściwego kosza. Zostanie on w 100% poddany recyklingowi. Nasze dania spełniają najwyższe standardy higieny i zachowują świeżość na długi czas. Pozostaje nam życzyć smacznego!

%

Zadowolonych klientów

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button