PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Płatność

Warunkiem realizacji diety jest uprzednie dokonanie płatności za zamówienie. Prosimy o wykonanie płatności przed startem diety. Jeśli składają Państwo zamówienie przez formularz na naszej stronie internetowej, mają Państwo do wyboru dwie formy płatności:

  • Przelew tradycyjny;
  • Przelew za pośrednictwem Przelewy24.

Sugerujemy najbezpieczniejszą formę zapłaty – przelew tradycyjny. Prosimy o podesłanie potwierdzenia wpłaty drogą mailową (na adres zamowienia@PROFESJONALNAdieta.pl) nie później niż na dwa dni robocze przed startem diety.

odbiorca: PROFESJONALNAdieta

tytuł: “imię i nazwisko, adres dostawy, kaloryczność i rodzaj diety”

nr rachunku mBank: 29 1140 2004 0000 3302 8106 8252

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button