PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

Wegetariańska

Dieta dla tych, którzy nie jadają mięsa. Menu opiera się na świeżych warzywach i owocach, strączkach, zbożach, orzechach i na nabiale. To dobra propozycja dla osób, które dążą do wykluczenia ze swojego menu produktów pochodzenia zwierzęcego. Program eliminuje niezdrowe tłuszcze zwierzęce, a więc jest polecany szczególnie tym, którzy chcą zadbać o zdrowie układu krążenia. Warto spróbować i przekonać się, że dieta bezmięsna może być bogata w różne kompozycje smakowe. Można wybrać opcję z rybami – pescowegetarianizm lub bez ryb – laktoowowegetarianizm

%

Zadowolonych klientów

ZBILANSOWANA

WEGETARIAŃSKA

OBNIŻONY ŁADUNEK

HASHIMOTO

SPORT

WEGAŃSKA

DIABETYK

KETOGENICZNA

NO GLUTEN

MONTIGNAC

NO LACTO

NO GLUTEN & LACTO

INNE

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button