PROFESJONALNAdieta.pl

20% RABATU

z kodem 20%TANIEJ

ZBILANSOWANA

Zdrowa i zbilansowana dieta o właściwościach odchudzająco-oczyszczających, dostępna w kaloryczności 1000 / 1200 / 1500 / 1800 / 2000 kcal. Dieta jest skomponowana z naturalnych składników pochodzących od sprawdzonych dostawców i w pełni pokrywa zapotrzebowanie na wszelkie mikro- i makroskładniki. Zbilansowane posiłki dostarczane prosto pod drzwi pomogą Ci bezpiecznie i zdrowo zgubić zbędne kilogramy.

%

Zadowolonych klientów

ZBILANSOWANA

WEGETARIAŃSKA

OBNIŻONY ŁADUNEK

HASHIMOTO

SPORT

WEGAŃSKA

DIABETYK

KETOGENICZNA

NO GLUTEN

MONTIGNAC

NO LACTO

NO GLUTEN & LACTO

INNE

Zamów dzień testowy od

30zł
ZAMÓW ON-LINE

Jak działamy?

Plan jest prosty – Państwo przedstawiają nam swój dietetyczny cel, a my zapewniamy Państwu narzędzia do tego, aby udało się go osiągnąć. Mówiąc prościej – przygotowujemy dla Państwa zbilansowane posiłki, które pomogą Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że zasługują Państwo na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

Jakieś pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Call Now Button